Koyuncu Gaz Sanayi A.Ş

Firmamız, T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın 2010/35/AB taşınabilir basınçlı kaplar yönetmeliğine uygun olarak sertifikalı tüp demetleri imal etmektedir.

Tüp demetlerimiz TS EN 10961 ve TPED sertifikalarına sahip olup oksijen, azot, argon, karbondioksit, CNG, helyum ve karışım gazlarına uygun imal edilmektedir.

Talebinize göre 9-12-16 adet tüp ile üretilebilen tüp demetlerimizde her tüpe ayrı boru bağlantısı yapıldığından tüpler daha kısa sürede doldurulabiliyor ve pompanız zorlanmıyor.

Sınai ve medikal gazların yanı sıra , karbondioksit, CNG ve hidrojen  için de  tüp demeti üretimimiz mevcuttur.

Galvanizli kafes
Kaynaklı manifold sistemi
Tüplerin yukarı hareketini engelleyen lazer kesim paslanmaz sac
Izgara taban
Logolu müşteri kimlik paneli
Opsiyonel merkezi manifoldlama sistemi

 

Tüp Demeti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Tüp demeti galvaniz kaplama mı, boyalı mı ?
Galvaniz kaplama ekstra maliyet gerektiren bir özelliktir, ancak boyaya kıyasla daha  dayanıklı olması sebebiyle tüp demetinizi paslanma ve korozyona karşı korur ve daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Manifold (Boru) sistemi kullanım amacınıza uygun mu ?
Piyasada kullanılan eski tip manifoldların bazı sakıncaları nedeniyle geliştirdiğimiz yeni manifold sistemi ile her tüp ana dağıtım borusuna müstakil olarak bağlanmaktadır. Özellikle karbondioksit tüp demetlerinde tüpten tüpe  aktarmalı boru sisteminin sakıncaları bulunmaktadır. Her tüpe ayrı giden borulu manifold sistemi kullanıldığında  bu sakıncalar ortadan  kalkmaktadır. Ana dağıtım borusundan her tüpe ayrı bağlantı,  daha hızlı  dolum yapmanızı sağlar, pompanız zorlanmaz, tüketiciler acısından da daha verimli gaz akışı sağlar. Ayrıca yeni model manifold sistemi sayesinde her tüpe ayrı vana takılabileceği için tüp demeti içindeki  istediğiniz adette tüpe dolum yapma imkanına sahip olursunuz.

 

 

Benzer Ürünler

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?

Koyuncu A.Ş olarak Avrupa ve Uzak Doğu menşeili tüp fabrikalarının bir çoğunun yetkili satıcısıyız

YUKARI